Altyapı Hizmetleri | Hizmetlerimiz

Altyapı Hizmetleri

Evant Teknoloji; fiber optik altyapı projelerinizi anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

     Fiber optik altyapı ihtiyaçlarınız için, yerinde inceleme, projelendirme, kablo çekimi, fiber optik sonlandırma, OTDR test raporlama dökümantasyon, fiber optik devreye alma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, mutlaka bizden çözüm ve teklif isteyiniz.
     Kablosuz Ağ Çözümleri; Günümüz teknolojik gelişmeleri, kablosuz iletişim sistemlerinin gelecekte önemli bir yer tutacağını göstermektedir.Evant Teknoloji kablosuz ağ endüstrisindeki lider firmalar ile önemli iş ortakları sayesinde bu alandaki teknoloji ve uygulamaları sektördeki en gelişmiş ürünleri ve çözümleri müşterilerine güvenle sunmaktadır. Kablosuz ağlar, hayati bilgiye ulaşımda esneklik ve mobilite sağlamış, giderlerin azalmasına, üretkenliğin artmasına, yeni iş fırsatlarının doğmasına ve problemlerin kolaylıkla aşılmasına olanak sağlamıştır. Kablosuz ağlar; bilgiye istenilen an, istenilen yerde ulaşılması anlamına gelmekle birlikte yaygın uygulama alanlarına sahiptir.
     Network altyapı çözümleri;Türkiye’de son yıllarda bilgisayar ve internet kullanımının artması ile iletişim ve ağ teknolojilerindeki gelişmeler neticesinde özel ve kamu kuruluşlarının kendi ağlarını gelişen teknolojilere göre yenileme ihtiyacını doğurmuştur. Bu doğrultuda Evant Teknoloji olarak Cat5e, Cat6 ve Cat7 bakır kablolar kullanarak uçtan uca kaliteli çözümler sunmaktadır.